apartament PAULOVE - Kraków
Rezerwacja noclegu w apartamencie - bajeczny urlop - apartament na wynajem
apartament PAULOVEapartamenty - mieszkania
Kraków
Cena od
435 PLN
WiFi
Rozmawiamy
FR ES
Kraków
Cena od
435 PLN
WiFi
Rozmawiamy
FR ES
Cena od: 435 PLN / 1 dzień Apartament ten usytuowany jest w Krakowie, 500 metrów od dzielnicy żydowskiej Kazimierz i 750 metrów od Centrum Kongresowego Ice Kraków. Oferuje on bezpłatne WiFi.
W naszej ofercie m.in.: śniadanie w pokoju, całkowity zakaz palenia, Maseczki dla gości, Pościel, ręczniki itp. prane są zgodnie z wytycznymi władz lokalnych, Przedmioty używane przez wiele osób, np. wydrukowane karty menu, czasopisma, długopisy czy gazety zostały usunięte, Apteczki pierwszej pomocy są dostępne, pokoje rodzinne, Pokoje są dezynfekowane między pobytami, Po zakończeniu sprzątania pokoje są zabezpieczane do czasu przybycia gości, specjalne potrawy dietetyczne (na życzenie), pokoje dla niepalących, Zasady dystansu społecznego są przestrzegane, Wszystkie naczynia i sztućce są poddawane dezynfekcji, ogrzewanie, Usługa sprzątania obiektu wykonywana jest przez profesjonalną firmę sprzątającą, bezpłatne WiFi, WiFi dostępne w całym obiekcie, dostęp do Internetu, W miejscach zakwaterowania gości oraz ważnych częściach wspólnych znajdują się środki do dezynfekcji rąk, WiFi, Używane są chemiczne środki czystości, które skutecznie zapobiegają rozprzestrzenianiu się koronawirusa, Dostarczane posiłki są bezpiecznie zamknięte, pokoje dla alergików, Możliwe wystawienie faktury, Goście mają możliwość rezygnacji z usługi sprzątania ich zakwaterowania podczas pobytu, Personel przestrzega środków bezpieczeństwa określonych przez władze lokalne.
Doba hotelowa zaczyna się od godziny 16:00 a kończy o godzinie 10:00.
Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu apartament PAULOVE o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji. W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp. W odpowiedzi na koronawirusa (COVID-19) ten obiekt zapewnia obecnie dodatkowe środki bezpieczeństwa i środki sanitarne. Sprzedaż jedzenia i napojów w tym obiekcie może być ograniczona lub niedostępna ze względu na koronawirusa (COVID-19).Dostępne pokoje:
Apartament 6 osobowy (1 duże łóżko podwójne, 2 łóżka pojedyncze, 1 rozkładana sofa - 70 mkw);
Apartament 6 osobowy (2 łóżka pojedyncze, 2 łóżka pojedyncze, 1 rozkładana sofa - 70 mkw).


Kraków - kolebka Polskości